SADA MAP ČESKO 1:40 000 | SADA MAP SLOVENSKO 1:40 000 | TURISTICKÝ ATLAS ČESKO 1:50 000 | TURISTICKÝ ATLAS SLOVENSKO 1:50 000

POZNÁVEJTE ČESKO - atlas & průvodce

zvětšit

Nová publikace typu "cestovního rodinného atlasu"

Spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 (včetně turistických cest) s nabídkou a informacemi o atraktivních místech a objektech jistě oceníte nejen při plánování Vašeho víkendu či dovolené, ale především při pobytu v "neznámém prostředí".

Určitě znáte situace, kdy Vás už nebaví ležet na slunci u rybníka a přemýšlíte, čím Váš pobyt oživit, jak zabavit děti, jak překonat deštivé počasí apod. Tento atlas Vám pomůže takové chvíle vyřešit a nabídne Vám návštěvu zajímavých míst v nejbližším okolí. Stačí jen najít stránku v autoatlase, kde právě pobýváte, a nabídka objektů je Vám k dispozici.

Atlas je zaměřen pro rodinné výlety a návštěvy atraktivních míst. Publikace nabízí výběr přes 1 700 objektů od hradů, zámků, rozhleden přes muzea, přírodní památky, zoologické a botanické zahrady, jeskyně až po nabídku aquaparků, lanových center apod. Pro snazší orientaci jsou objekty tématicky rozlišeny a podle stupně atraktivity označeny hvězdičkami. Předností publikace je její orientace na aktuálnost a stručnost. Většina uživatelů ocení údaje o orientační provozní době, orientačních cenách, přístupnosti, bezbariérovosti objektu pro invalidy a kontaktní údaje buď přímo na daný objekt nebo nejbližší informační středisko, kde si lze zjistit další, popřípadě aktuálnější informace. Atlas je doplněn oborovými rejstříky s přehlednými mapkami a kompletním abecedním rejstříkem. A třešnička nakonec – u každého objektu je uvedena GPS souřadnice, takže stačí do Vaší navigace zadat Vaši souřadnici a souřadnici objektu….. a můžete vyrazit :o)

Technické parametry: formát A4 (210x297 mm), 300 plnobarevných stran, knižní vazba.

strana 40 strana 41
strana 78 strana 79
strana 79 strana 79

Kliknutím na obrázek můžete stránku zvětšit...

Publikace je VYPRODÁNA, s její reedicí se nepočítá.

SHOCart, spol. s r.o., Vodní 1972, 760 01 Zlín
tel.: 725 117 768, e-mail: prodej@shocart.cz, www.shocart.cz